Töö ja areng käivad käsikäes

Kui rääkisime 2018. aasta kokkuvõttes, et meil on ideid ja heas mõttes “nälg” kasvada, siis mõtlesime seda ikka tõsiselt. Nagu lubatud, panustasime 2019. aastal veel rohkem tootearendusse ja vaatasime veel kaugemale piiri taha, võib-olla oled ka meie Facebookis mõnda välismaal “lendavat” tünni näinud…

Uued tooted ja sertifitseeritud disain

Ovaalsaun Lux Puravik

Jaanuaris välja tulnud kolme ruumiga ovaalsaun on parim, mida oleme siiani saavutanud! Ehitamisel võtsime šnitti luksusautode maailmast – läbimõeldud disain, kvaliteetsed materjalid ning rikkalik baasvarustus, mida saab soovide järgi isikupärastada. Olgu selleks siis disainkeris, LED-valgustuse pakett või kasvõi kvaliteetne stereosüsteem.

Western saun

Mai lõpus tõime müüki Ameerikast inspireeritud XL sauna, tehes nii “go big or go home” ütlusest oma versiooni “go big and go sauna”. Leiliruumi mahub 6-8 liikmeline seltskond ja 8 ruutmeetri suurusesse eesruumi kasvõi tantsupidu. Enamus meie kliente eelistavad kompaktse disainiga väikeseid saunu. Kui aga eelistad lääneliku mugavust ja laiutamist, on see saun just sulle.

Suitsusaun

Juulis astus valguse ette “Puraviku” baasil suitsusaun, millel ei ole korstent, leegid soojendavad kerisekive vahetult ja suits tõuseb otse leiliruumi. Suitsusaun on tänapäevaste saunade eelkäija. Enne sauna minemist tuulutakse saun suitsust avade ja akna kaudu. Saunas on ruumikas leiliruum, mis pakub mõnusat, mahedat ja pikka saunakogemust.

Maailma vallutamine

Öeldud, tehtud!  Eco Oil ekspordib oma tooteid rohkem kui 20 välisriiki, seega on 10% maailma riikidest vallutatud. Hurra! Kindlasti kavatseme edaspidi neid numbreid veelgi suurendada, et Eesti disain ja kvaliteet oleks globaalselt esindatud.

Tootmise arendamine

Suured tellimused nõudsid suuremat tootmispinda, tänu millele laienemise Valgejärvel uuele pinnale, kus lisandus meie tootetegevuseks veel 800m2. Laopinda laiendasime 1500m2 võrra. Suur innovatsioon toimus ka tootmisprotsessis, mille põhjaliku muutmise tulemusel on tegevus palju produktiivsem ja Eco Oil meeskond suudab eelnevatest mahtudest kolmandiku võrra rohkem toota. Tänu tehnoloogia ja tootmisprotsesside uuendamisele on reklamatsioonide arv suudetud viia miinimumi. Lisaks alustasime uue tellimis- ja laosüsteemi juurutamist ning jätkame sellega 2020. aastal.

Ilmselt tuleb 2020 vähemalt sama põnev. Täiesti uusi tooteid me praegu lubada ei julge, küll aga tuleb kindlalt uusi võimalusi ja valikuid juurde olemasolevatele mudelitele. Paneme kõik koos näpud risti, et maailma vallutamine sama edukalt jätkuks!