Eco Oil on ju kõigile teada nimi, milleks seda muuta? 
Põhjuseid on kaks.
1. Eco Oil on bränd, millest kõik sai alguse. Tänaseks toodame ainult kõrgkvaliteetseid, peamiselt termopuidust kergpuitehitisi, mis isegi ei vaja pika eluea tagamiseks õlide või värvidega katmist. Jah, me endiselt toodame ka puidukaitsevahendid, aga nende osakaal on marginaalne.
2. Teine põhjus nime muutmiseks on soov jõuda edasimüüjate kõrval ka ise võtmeturgudel lõppkliendini. Sisuline töö sellel suunal on kestnud mitmeid aastaid ning jäänud on vaid vormilised muudatused. Meie juriidiliseks nimeks jääb Eco Oil OÜ edasi, vanad postkastid jäävad tööle ja isegi ecooil.ee suunab teid õigesse kohta. Eco Oili nimi jääb meiega edasi!
Tähelepanelikumad on Cupella nimega juba tuttavad.
Esmalt nimetasime nii 2022. a. tootesarja, mille disainikeel, ergonoomika ja viimistletus on saavutanud uue taseme. Nii nagu oleme ka varasemalt välja toonud, soovime keskenduda kõrgkvaliteetsete termopuidust, klaasist ja metallist saunade, kümblustünnide, kämpingute ja abihoonete tootmisele. Cupella tootesari sai loodud sellest eesmärgist lähtudes.
Kumeratele vormidele ja ergonoomikale, mis tagab parima õhu liikuvuse ja leili, jääme truuks ka edaspidi. „Cupella“ ehk eesti keeles „tünnike“ on nimi, mis seda suunda ilmestab ja aitab meil jõuda sauna, tünni ja kämpinguhuvilisteni üle kogu maailma. Eco Oil on nüüd Cupella! ????