Kõlab nartsissistlikult, aga ilmselt on kõik juba teadlikud sellest, millega Eco Oil igapäevaselt tegeleb. Meie töö on disainida, ehitada ja turustada toru-, terrassi-, ovaal-, suitsu- erinevaid teisi saunasid. Lisaks neile toodame kämpinguid ja kümblustünne. Eco Oili saunad on mõnusa, trendika ja ümara disainiga, mis sobivad nii terrassile, aeda või suvekodusse, ega ei vaja eraldi vundamenti. Meie saunasid eelistavad need, kes oskavad hinnata eristuvaid lahendusi, tootearenduslikku värskust ja ainulaadsust.

Tootearendus – hullult geniaalsed või lihtsalt hullud?

Kui meie äri on saunad, kämpingud ja kümblustünnid, siis miks jagame sotsiaalmeedis vahel lausa hullumeelseid ja arusaamatuid projekte. Ei ole märganud? Meie viimase aja üks lahedamaid projekte on pinksilaud veekindlast vineerist. See on selline sportauto-stiilis pinksilaud (neoonrohelised detailid ning filigraansed graveeringud. Äge on see, et seda on ka aktiivselt ostma hakatud. Saad endale sobiva komplekteerida siit.

Pinksilaud tundub meie teiste arenduste kõrval täis okei. Kuidas tunduvad näiteksl kanakuut ja jänesepuur? Kas piisavalt jabur? Need on sellised praktilised lahendused jänese- või kanapidajatele, kus saab turvaliselt igapäevaselt loomi pidada. Puurid ja kuudid on ilmastikule ja loomadele vastupidavad ning näevad kenad välja. Talveks on võimalik nii nagu ka pinksilaud osadeks võtta ja siseruumi hoiule panne.

Veel üks projekt, millega postituse ideed ilmestada – Ümmarguse disainiga, klaasist kuppelkatusega kuu– ja tähevaatlus kämping, mille põrand on kaetud pehmete madratsite ja patjadega. Tähisel ööl kutsud sõbrad külla, mässite ennast mõnusalt pehmetesse pleedidesse, koos teekannu ja selle soojade aroomidega. Lõõgastunult lamades, pilgud taevasse sunnatult, naudite miljonite tähtede sära, kirgast kuud, looklevaid virmalisi ning perseiidide sadu.

Aga, miks me seda teeme?

Ilmselt võib tekkida küsimus, miks me selliste veidruste peale aega raiskame. Võiksime ju keskenduda saunade, tünnide ja kämpingutega tootmisele. Selline tootearendus on aga ettevõtte seisukohast ülimalt oluline ja  võimalus, et täiendada ennast 3D-printeril, CNC-puidu- ja metalliseadmetel, avastada uusi tehnikaid ning konstruktsioonilahendusi. Tootearendus annab meile suurepärase põhjuse ja võimaluse mõelda, kuidas erinevaid tootmise kitsaskohti lahendada.

See, kas me avastame seda tehes mõne uue ägeda toote, ei olegi esmane. Me tahame, et meie meeskond areneks ja saavutaks suuremad teadmised ning vilumuse, et uusi kogemusi meie põhiäri juures kasutada ja rakendada. Seega, kui märkad meie veebilehel ja sotsiaalmeedias (me loodame, et edaspidi jälgite meid hoolega) uusi ja kummalisi tooteid, siis tead, et oleme jälle mõne uue viguri selgeks saanud.