Eco Oil OÜ müüb oma suurepäraseid tooteid nüüd ka järelmaksuga. Meie poolt pakutav järelmaks on lihtne, kiire ja mugav. Vastuse järelmaksu taotlusele saab mõne sekundi jooksul ning järelmaksu leping vormistatakse koheselt vastavalt Kliendi soovile.

Järelmaksu pakuvad nii Modena kui ka Esto.

Tutvu Esto tingimustega siin.

Modena tingimused:
– Kauba maksumus vahemikus 150 – 3500 eurot
– Järelmaksu periood 6 – 48 kuud
– Intressimäär 13,9% aastas, arvestatuna ostusummalt
– Ühekordne lepingu sõlmimise tasu 15 eurot
– Haldustasu 0,9 eurot kuus (alates teisest osamaksest)
– Sissemaks alates 10% ostusummast

Nõudmised kliendile:
– Vanus 21 – 71 eluaastat
– Regulaarne sissetulek vähemalt 240 eurot kuus (nt töötasu, pension, emapalk)
– Eelnev korrektne maksekäitumine ning maksehäirete puudumine
– Isikut tõendav dokument /ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass)
– Arvelduskonto olemasolu

Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,64% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1250 €, sissemakse 10 %, osamaksete arv 36 kuud, intressimäär 13,9 % ostusummalt, lepingutasu 15 €, igakuine haldustasu 0,9 €. Igakuine osamakse 45,55 €.

Järelmaksu taotluse vorm    ID-KaartEV PassEV Välismaalase pass / Elamisloa kaart

    ANDMED E-ARVE SAATMISEKS

    E-arve saatmise eelduseks on lepingusse märgitud Teie arvelduskonto andmed.    Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Annan Inbank AS-ile nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Kliendiandmete töötlemise põhimõtetele, mida on mulle tutvustatud ja mis on kättesaadavad veebiaadressil www.inbank.ee kui ka soovi korral paberkandjal. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Kinnitan, et minu poolt esitatud andmed on täielikud ning õiged.