Nüüd on viimane aeg valmistuda talveks. Kell on talvaajale üle läinud, esimene lumigi on maas olnud ja vaikselt juba vahetatakse autodel rehve. Kõik märgid lähenevast talvest on kohal. Olulise osa talvenaudingutest aga moodustab saun. On ju parimad hetked need, kui pakase eest saab peitu pugeda, jätta miinuskraadid ukse taha ning lasta kuumal saunal ennast kosutada. Mõned hulljulged isegi narritavad talve ja hüppavad kuumast saunast lumme, et seal veidi püherdada ning seejärel mõnusate nõelatorgete saatel ennast leiliruumis uuesti üles soojendada. Meie torusaun kõike seda pakub, aga rohkemgi veel.

  1. Naudi vaadet – tagumine sein klaasist

Kui sinus seda hulljulgust lumme hüpata ei ole, aga jubedalt tahaksid kaaslastele kaasa elada, siis telli endale torusaun, mille terve tagumine sein on klaasist. Nii ei jää ükski temp nägemata. Või kui soovid langevaid lumehelbeid vaadata, loojuvat päikest või idüllilist talve, siis see klaassein loob sinu maailma täiesti uue väärtuse. Kes teab, äkki jäädki nüüdsest saunas käima vaid vaate pärast.

  1. Vali ise sauna pikkus – mahuta kasvõi terve küla

Saunategu on ikka olnud seltskondlik üritus. Küll käiakse seal pere, sõprade ja tuttavatega, aga ka vahel veel suurema seltskonnaga, näiteks terve külaga. Kuna talvel on saunas käimine hulganisti populaarsem kui suvel, siis meie torusaunad on nagu kummist. Telli endale just nii suur saun nagu sa soovid või kui palju külas rahvast elab. Kui tervet küla ei taha, siis vali selline, et mahute koos perega mõnusasti sauna võtma. Kui tundub, et peresaun jääb ka suureks, siis leiame ka sellisel lahenduse, kus on mõnus ka üksi aega veeta.

  1. Eristuv disain rikastab

Talv on muinasjutuline. Loodus, tänavad ja majad on pehme lumemütsi all. Sellesse kaunisse muinasjuttu sobib ideaalselt ka meie torusaun. Väike lumemüts, ümmargune kuju ja eristuv disain rikastavad talvist muinasjuttu ning kaunistavad igat aeda. Tegelikult mitte ainult talvel, vaid aasta ringi. See disain ei võlu ainult väljastpoolt, vaid ka saunamõnude nautimine leiliruumis on viidud täiesti uuele tasemele.

Kui sinu soov on nautida sauna võtmise ajal ilusat lumist vaadet ja oled otsinud selleks just paraja suuruse ja põneva disainiga sauna, siis sa juba tead, mis sulle mõeldud on – Eco Oili torusaun.