Tünn on kumerate külgedega laudnõu, milles soolakala hoida. DeLux 200 on detailideni viimistletud, kvaliteetne ja rikkaliku lisavarustusega spaa, mida on lihtne aastaringselt kasutada ning mille hooldus on igaühele jõukohane. Ah jaa, kõige selle juures saad sa endale lubada, päriselt ka!

Esiteks, miks sul kümblustünni vaja on? Sest vaata õue – suvi on läbi ja „brace yourself winter is coming!“. Kui värviline loodus ja seened välja jätta, siis sügis on rõske, niiske, tuuline ja annab märku, et loodus hakkab selleks aastaks asju kokku pakkima. Puud ja põõsad teavad, et kaamos koputab uksele. DeLux 200 on nagu jõulud – helge hetk selles poole aastases pimeduses, et me ikka vastu peaksime. Jah, tünnisaun on nagu jõulud, aga parem, sest mullitav kuum vesi ja LED-valgustus ootab sind just siis, kui sa seda soovid ja luuletust ette lugema ei pea – stress-free-kogemus. Eks see ju olegi eesmärk – stressi leevendada, pingeid maandada ja lõõgastuda. DeLux 200 toob selle võimaluse sulle õuele või kuhu iganes.

Teiseks, miks sul seda veel ei ole? Me räägime siin LED-valgustusest ja mullidest – luksusest. Luksus käib teadupärast koos ühe teise sõnaga – kallis! Arvutame nüüd natuke. DeLux 200 on põhimõtteliselt igavene – plastikust sisu ja termopuidust kestaga ei juhtu midagi. Ütleme siis tagasihoidlikult, et eluiga on näiteks 25 aastat. 1 650 eurot 25 aasta peale on tubli 66 eurot aastas. See on 5,5 eurot kuus. Selle raha eest saad korra üksinda ujulas käia. Mine käi näiteks tiir perega spaas, siis näed, kuhu raha läheb. 10 päeva soojal maal on ka eelarvega umbes samasse auku. Me siin räägime eluaegsest investeeringust keha ja vaimu heaolu nimel, eksole. Ära SMS-laenu võta, aga pane iga kuu kõrvale ja varsti on eurod koos.

Kokkuvõtvalt lepime siis kokku, sul on kümblustünni vaja, sa saad seda tegelikult endale lubada ja kui lähebki nüüd ostuks, siis vaata, et sa tünni ei osta! Osta DeLux 200, sest see on sinu ja su pere psühholoog, füsioterapeut ja soojamaareis järgmised 25 aastat.