Klient on kuningas, aga mis kuningatele meeldib? Otsustasime asja süveneda ja ka sinuga jagada, mis need popimad tooted on, saad näiteks neid trende oma valiku tegemisel arvesse võtta (või strateegiiselt ignoreerida). Ilma pikema jututa – siin on tooted, mida meie e-poes 2019. aastal kõige rohkem uuriti.

KOHT NR 1 – Kümblustünn Delux 200 (plastiksisuga)

 • Inimeste arv: 6-8
 • Maht: 1150L
 • Sisemine läbimõõt: 1850mm

Miski ei näita meie klientide suurepärast maitset paremini kui uhke tulede ja viledega DeLux 200! Kvaliteetne ja rikkaliku lisavarustusega kümblustünn teeb su kodunugast luksusliku spaa, milles mõnulemine võib lausa silma märjaks võtta. Samas on Delux 200 plastikust sisu, termopuidust kest ja roostevabast terasest ahi lihtsalt hooldatav ja igati jõukohane igale huvilisele. Sellest kümblustünnist võib saada su parim sõber, kes asendab nii sinu psühholoogi, füsioteropeuti ja soojamaa reise kasvõi järgmised 25 aastat. Kui sulle sellest luksusest ei piisa, saad oma tünni ehtida nii LED-valgustuse, mullisüsteemi, filtrisüsteemi, termokatte kui ka uhke topsihoidjaga.

KOHT NR 2 – Ovaalsaun “Lux Puravik” (3 ruumiga)

 • Mõõtmed: 400 x 500 cm, 3 ruumi
 • Inimeste arv: 6-8
 • Materjal: termokuusk

Jätkame luksusega! Järgmiseks Eco Oili klientide lemmikuks on Lux Puravik, millega tulime turule eelmine aasta ning mis omab EU intellektuaalomandi ameti poolt väljastatud disaini registreerimistunnistust. Võib lausa öelda, et iga selle ovaalsauna omaniku rafineeritud maitsemeel on ostuga sertifitseeritud. Lux on parim, millega oleme siiani välja tulnud! Samuti ei puudu ka sellel tootel isikupärastamise võimalused, kus saad oma saunale lisada nii disainkerise, LED-valgustuse või näiteks kvaliteetse sterosüsteemi.

KOHT NR 3 – Kümblustünn siseahjuga 200 (plastiksisuga)

 • Inimeste arv: 4-6
 • Ahi: siseahi
 • Diameeter: 200cm

Siseahjuga kümbustünn on praktiline ka kitsastes tingimustes, kuid samas mahutab kuni kuus inimest mõnusalt ligunema. Tünni plastikust vorm on valatud nii, et seal oleks mugav istuda ja vähese veekulu tõttu saab see kiiremini kuumaks köetud. Plastikust sisu aga pikendab toote eluiga ja teeb tünni puhastamise vähe aeganõudvaks, sest kõigile meeldib kümblustünnis hängida, mitte selle puhastamise peale aega raisata. Ning ei puudu ka sellel kümblustünnil tulede ja vilede võimalus – LED-valgustus, mullisüsteem, filtrisüsteem, termokate, topsihoidja, kõik toome juurde, kui ainult soovid!

KOHT NR 4 – Ovaalsaun “Keskmine Puravik” (2 ruumiga)

 • Mõõtmed: 400 x 240 cm, 2 ruumi
 • Inimeste arv: 2-4
 • Materjal: kuusk, termokuusk

Meie keskmine puravik oli kuni Lux Puraviku tulekuni Puravike kuningas ja suurim müügihitt, mis on arusaadav, sest tegu on parajalt mõnusa ja väiksemale seltskonnale parimates mõõtudes saunaga. Muidugi omab ka see Puravik disaini registreerimistunnistust, sest tegu ei ole ju tavalise “4-seina-püsti-ja-valmis” saunaga, vaid millegagi,mille arendusse läks palju tööd ja armastust. Nagu näha on armastus klientide poolt ringiga meieni tagasi jõudnud… Ja meile see sobib!

KOHT NR 5 – Western saun

 • Mõõtmed: 580 x 225 cm
 • Inimeste arv: 6-8
 • Keris: elektrikeris / puidukeris

Eelmise aasta mais nägi ilmavalgust Ameerikast inspireeritud XL-saun, nüüd saab öelda USA-päraselt “go big and go sauna”. Uhke saunahoone 5,8 meetrit pikk ja 2,25 meetrit lai. Leiliruumi mahub 6-8-liikmeline seltskond ja 8 ruutmeetri suurusesse eesruumis saad suurema istumise või lausa tantsupeo korraldada, kui selleks isu peaks tulema – eestlane on ju tantsulõvi. Enamus meie kliente eelistavad kompaktse disainiga väikeseid saunu, kuid läänelikuks laiutamiseks on just Western ideaalne valik või kui laiutada ei meeldi, saad lihtsalt eriti suure pundiga saunamõnusi nautida.

Tuleb nentida fakti, et kuningas ei eksi mitte kunagi, sest ka me peame neid tooteid parimateks, mis meil hetkel pakkuda on. Samas on tootearendus käib ja kunagi ei tea, millal me millegi veel ägedama ja innovaatilsemaga välja tuleme. Nagu eelmises blogis mainisime, hetkeseisuga me antud aastaks täiesti uusi tooteid lubada ei julge, küll aga tuleb kindlalt uusi võimalusi ja valikuid juurde olemasolevatele mudelitele. Nii et hoia meie tegemistel silm peal!