Pealkiri haaras tähelepanu? Nüüd mõtled, millest need tüübi räägivad. Kuidas on võimalik, et suitsu teha on tervislik? Rahu, suitsusaun, mitte sigaretid. Jaa, suitsusaun annab tervisele uue kvaliteedi. Kuidas? Alustame algusest…

Suitsusaun – saunade ema ja isa!

Suitsusaun on tegelikult see „päris“ saun, kõikide teiste saunade eelkäija – saunade ema ja isa. Suitsusaun on eriline ja selle omapära saab tunda kohe saunarituaali algusest. Võrreldes klassikalise saunaga võtab selle kütmine kauem aega, kuid ole mureta, pikem kütmisaeg saab vääriliselt tasutud saunamõnusid nautides. 5-8tunnise kütteperioodi jooksul talletatakse kogu soojus kerisekividesse, mis hiljem pakuvad mõnusat, mahedat ja pikka saunakogemust. Naudingut suurendab sooja vee niristamine kerisekividele, mis annavad tänuväärselt kogu niiskuse saunakümblejale – sind ümbritseb ühtlane, pehme ja niiske leil. Sa tahad seda!

Ah, ma ei tea, see suitsuhais…

Suitsusaunal ei ole korstent, leegid soojendavad kive vahetult ja suits tõuseb kerisekivide vahelt otse leiliruumi. Kui saun on soe, siis kütmine lõpetatakse – saunaskäigu ajal suitsusauna ei köeta. See on hea uudis laiskadele. Nüüd tuulutatakse saun avade ja akna kaudu. Kerisele visatakse sahmakas vett, et peletada välja ving ja suits. Tegelikult ei tasuks seda suitsu üldse peljata, kuum suits teeb õhu puhtaks, eemaldab mikroobid ja kergelt suitsune kuum õhk on hoopiski tervendav. Oled üllatunud? Me ju ütlesime, et suitsu teha on tervislik!

Suitsusauna kombestik

Sauna tulles tervitatakse kõiki, ka suitsusauna vaimu. Vihtlejaid tänatakse ja seljapesijale soovitakse tervist. Suitsusauna tuleb nautida ja kiirustamine sinna ei sobi. Saunas ei räägita keerulisi jutte ega puudutata ärritavaid teemasid – saun on mõeldud tervenemiseks.

Suurepärane uudis!

Parim uudis selle kõige juures on see, et sa ei pea ehitama endale massiivset palkmaja, et suitsusauna nautida. See kõik on olemas meie Puravikus, mis sobib aeda, suvekodusse või isegi ämma õue peale. Ainulaadne sertifitseeritud disain, ruumikas leiliruum ja suur kivikeris, mida on võimalik vajadusel tulevikus nagu lego osadeks lahti võtta ja teise kohta transportida – see kõik räägib Puraviku kasuks. Nõustume ütlusega, kes pole suitsusaunas käinud, pole õiget leili tundnud.

Veel suurepärasem uudis!

Nüüd on viimane aeg hakata suitsu tegema, sest just praegu saavad kiireimad huvilised suitsusauna endale erihinnaga. Vaata mõnusalt suitsust pakkumist lähemalt siit!