Basseini omamisel kodus on palju häid põhjuseid – alates südame ja -veresoonkonna tervise ning paindlikkuse parandamiseks kuni kinnisvara väärtuse tõstmiseni. Ilma pikema sissejuhatuseta toome välja 9+1 põhjust, miks vajad nüüd ja kohe basseini oma aeda:

1. Privaatsus ja turvalisus –  alles kõik ujulad ja spad olid kinni. Hetkel ei oska keegi öelda kas ja kauaks nad lahti jäävad. Kodune bassein on alati avatud ja turvaline. Privaatsus on samuti basseini omaniku suur väärtus –  uju kasvõi näkki!

2. Mugav hooldada –  basseini filtrisüsteemi puhastamine ja hooldamine on mugav ja kõigile jõukohane.

3. Jahutus kuuma päikese eest – kui väljas on palav, ei rahulda miski meelt ja keha nii nagu basseinis suplemine. Basseini omanikel on iga kell võimalik end värskendada, muretsemata suviste kuumalainete pärast. 

+1. VAHEMÄRKUS! Talvel külma eest sooja vette – kui tavaline bassein kaetakse talveks kinni, siis Cupella bassein on köetav. See tähendab seda, et selle kasutusotstarve on aastaringne! Lisaks basseinil on soojust hoidev kate ning õige pea lisandub valikusse ka spetsiaalne termokate.

4. Võimalus snorgeldada – muidugi on troopikas tore snorgeldada, kuid kõigil pole võimalust kogu aeg sinna minna. Bassein on selleks suurepärane alternatiiv. Pane kuldmündid põhja ja korralda võistlus, kes aja peale rohkem neid kogub! 

5. Võimalus lõõgastuda – pole paremat kohta mõnulemiseks kui seda on basseini ääres. Basseini rahustav toime aitab lõõgastuda, unustades töömured ja igapäevase stressi. 

6. Õueala keskpunkt – basseinist kujuneb õueala keskpunkt, mille ümber toimub kogu suvine ja ilmselt Cupella basseini puhul ka talvine tegevus. Basseini olemasolust aias saab tavaliselt uus sõprade ning pere kohtumis- ja ajaveetmiskoht!  

PS Cupella basseinil olevat treppi saab vajadusel ära tõsta, selleks, et väikesed mudilased ei saaks basseini ronida või sinna sisse kukkuda!

7. Parem uni – hilisõhtune ujumine kutsub esile parima une. Rahuliku ujumise tagajärjel lihased lõdvestuvad, mis aitab kaasa õndsa une tekkimisele.

8. Tuleb vähem muru niita – aias tuleb tänu basseini olemasolule vähem muru niita, sest bassein katab aias x ruutmeetrit pinda! Pärast niitmist või muid aiatöid on võimalik koheselt ennast basseinivees värskendada!

9.  Lisad oma kinnisvarale väärtust – teatud esemed kodus tõstavad kinnisvara hinda. Bassein on üks neist. 

Kuuldes sõna “bassein”, mõeldakse tavaliselt: “suvi, lõõgastus, trenn, lõbusad hetked”. 

Basseini omamine avab ukse elustiilile, mis parandab tervist ja annab lisandväärtust nii ajale kui ka aiale. Cupella bassein on luksuslik täislahendus koduse basseini ihalejatele, kus on piisavalt pikkust ja sügavust ujumiseks, aga mitte ainult – basseini vett saab kütta just täpselt nii soojaks nagu ise soovid ning mustust hoiab kontrolli all veepuhastussüsteem. See on kõik, millest ühel kuumal suvel unistad. Kujuta ette, kuidas keset suvist leitsakut tõused mööda basseinitreppi üles, seejärel pistad varbad ideaalse temperatuuriga vette, laskud vaikselt sisseehitatud trepi toel vette ning saad mõnusat jahutust. Ööseks, kui ujumistrall on läbi, tõmbad katte peale… aga kes teab, võib-olla alguses ei lähegi katet vaja, sest bassein võib olla nii ahvatlev, et sellest ei saagi välja.