Kümblustünn omas aias on kui kirss tordil, mis parandab sinu elukvaliteeti – füüsilist ja vaimset tervist ning sotsiaalset kuuluvust! See lähendab perekonda, annab hea põhjuse oma naabreid ja sõpru külla kutsuda, annab võimaluse hommikust virgutavat ujumist harrastada ning õhtul peale tööpäeva ennast vabaks lasta.  

Kuidas kümblustünn toetab sinu tervist?

  1. Leevendab stressi

Kümblustünni kasutamine kergendab päeva jooksul tekkinud pingeid. Sooja vee rahustav toime aitab leevendada füüsilist, emotsionaalset ja vaimset stressi.

  1. Lõdvestab lihaseid

Kümblustünni soe vesi ja vee masseeriv toime on tõhus viis, kuidas lõdvestada ja rahustada pinges lihaseid. See aitab leevendada ka lihasvalusid!

  1. Parem uni

Kümblustünnis ligunedes tunned, kuidas stress ja pinged justkui voolavad su kehast välja. Soojas vees kümblemine soodustab oluliselt sügavamat ja rahulikumat und.

  1. Parem südame-veresoonkonna tervis

Kümblustünnis lõõgastumine tõstab pulssi ja langetab vererõhku, mis aitab tugevdada südame- ja veresoonkonna tervist.

  1. Taastab keha paindlikkust

Regulaarse kümblustünni kasutamise aitab taastada keha paindlikkuse ja aeglustada vanusega kaasnevat loomulikku jäikust. Olles regulaarselt soojas vees, aitab see vähendada ka liigesepõletikku, mis omakorda muudab liigesed ja lihased paindlikumaks. 

  1. Ilusam nahk

Kuum vesi ja aur avavad nahapoorid ning uhub minema kõik poorides oleva mustuse. Kümblustünni regulaarne kasutamine aitab niisutada nahka, parandab selle välimust ja tekstuuri.

 

Kümblustünn toetab tervist sama hästi nagu saunas käimine. Regulaarne kümblustünni kasutamine aitab parandada tervist, heaolutunnet ning isiklikke suhteid sõprade ja perega. Kõige parem on investeerida kvaliteetsesse kümblustünni, mis pakub rõõmu pikaks ajaks! 

Meie kümblustünnide valiku leiad siit!