Cupella tootevalik on hinnatud nii soojas kui ka külmas kliimas, nii siin kui ka sealpool ookeanit ja Vahemerd. Meie saunad ja kümblustünnid on jõudnud läbi pikaajaliste koostööpartnerite Soome, Rootsi, Taani, Norra, Saksamaale, Hollandisse, Hispaaniasse, Islandile, Iirimaale, Inglismaale, USA-sse, Prantsusmaale, Pakistani, Lõuna-Koreasse, Austraaliasse ja Uus-Meremaale – ühesõnaga oleme märgistanud peaaegu iga kontinenti maailmas!

Mis teeb meie tooted atraktiivseks väga erinevates piirkondades? 

 

Kvaliteet

Eestis on kergpuitehitiste, saunade, kämpingute ja tünnide turg võrdlemisi väike, kuid see-eest konkurents suur. Selleks, et teiste seast välja paista, peame kõvasti pingutama: millegi uuega üllatama, olemasolevaid tooteid täiustama ja pidevalt ka ise edasi arenema. Kuid tänu sellele on meie toodete kvaliteet globaalsel skaalal väga väga hea. Cupella on mitmeid kliente, kes on vahetanud Aasiast pärit tarnijad meie vastu, sest kõrgema hinnataseme kaalub üles toodete hea kvaliteet. Lisaks avaldab ka kaugemal muljet eestlaslik ärieetika ja kokkulepetest kinnipidamine.

Pidev tootearendus 

Meile meeldib katsetada, areneda, mõelda ja läbi selle teha oma lennukad ideed ka reaalsuseks. Õnneks on meil on võimalus täiendada ennast 3D-printeril, CNC-puidu- ja metalliseadmetel, avastada uusi tehnikaid ning konstruktsioonilahendusi. Tootearendus annab meile suurepärase põhjuse ja võimaluse mõelda, kuidas erinevaid tootmise kitsaskohti lahendada. Soovime, et meie meeskond pidevalt areneks ja saavutaks suuremad teadmised, et uusi kogemusi meie põhiäri juures kasutada ja rakendada. Sellest tulenevalt on meil tootevalik lai – kümblustünnid, torusaunad, terrassisaunad, ovaalsaunad, grillmajad, kämpingud ja elustiilitooted.

Sobilik disain ja mudelivalik igale kontinendile

Oleme täheldanud, et mida väiksem tuntus saunakultuuril turul on, seda väiksema suurusega saunamudelid kaubaks lähevad. Näiteks Itaalias ja Hispaanias on peamisteks müügihittideks kompaktsed terrasisaunad (terrassisaun 160). Huvitav fakt on see, kui eestlast keelitab kümblustünn, siis Lõuna-Euroopas eelistatakse pigem jacuzzi lahendusi, kus kuuma vee asemel on olulisem mullisüsteem ja valgustus. Kanadalaste pilku on jällegi enim püüdnud väikest seltskonda mahutavad torusaunad (torusaun 220). Mida lähemale liikuda Skandinaaviale, seda suuremaks muutub ka armastus suuremate toodete vastu! 

Termopuidu kasutamine 

Termopuit sobib kasutamiseks ideaalselt nii sise- kui ka välisruumides. Cupella Global OÜ tootevaliku mudelid on peaaegu kogu valikus saadaval ka termopuidust versioonidena. Täna moodustavadki termotöödeldud puidust tünnisaunad, torusaunad, ovaalsaunad ja kämpingud suurema osa toodangust. Arvestades aastaringset kliimat Eestis, Kanadas või Kanaaridel, siis puit, mis ei võta vett sisse, ei hallita ja kestab kuni 25 korda tavapuidust kauem, on arusaadavalt võitnud klientide südame nii siin kui ka sealpool ookeanit.

Eestlaslik talupojamõistus, uudishimu ja julgus katsetada on aidanud meil luua kvaliteetse sortimendi saunasid, kämpinguid ja kümblustünne, mida hinnatakse nii meil kui kaugemal.