Eelmine kord kirjutasime, kui tore, soe ja mõnus on saunatada, just sellepärast ongi ju tegu nõnda populaarse ajaviitega. Cupella on aga sellele traditsioonile oma saunahoonetega uue kuue andnud. Meie tootevalikust leiad kuus erinevat tüüpi sauna, kus igal hooajal oma kodus lõõgastuda saad. Tänases postituses anname neist väikese ülevaate ja tutvustame saunu lähemalt.  

Terrassisaun

Pisem terrassisaun sobib hästi neile, kes soovivad endale väikest, kuid siiski kvaliteetset sauna. Selektsioonist leiad neli tüüpi sauna, millest osad pakuvad rohkem privaatsust ning teised vaadet mitmes suunas.

Torusaun

Seda liiki saunamaju on meie tootekataloogis kõige rohkem. Kaheteistkümnest erinevast valikust leiab endale midagi nii suure kui ka väikese lahenduse otsija. Terrassisaunadega sarnaselt pakuvad mõned hooned rohkem vaateid ning teised privaatsust. 

Ovaalsaun Puravik

Istuta kompaktne Puravik, terrassile või suvekodusse ja tea, et oled investeerinud disaini, mis on registreeritud Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametis. Neid ilusaid saunasid eelistavad just inimesed, kes oskavad hinnata ainulaadselt värskeid lahendusi, aga ka mugavust. 

Suitsusaun

Kui oled suitsusauna proovinud, siis tead, et võiks uuesti minna! See pakub mõnusat, mahedat ja pikka saunakogemust, kus sind ümbritseb ühtlane, pehme ning niiske leil. Cupella Puraviku baasil arendatud suitsusaun on saunaliste poolt suurepäraseks hinnatud. 

Western saun

Cupella XL iludus on SUUREPÄRANE Western saun, mis võlub saunatajaid kindlasti suurejoonelise ameerika stiiliga. Saunatama mahub mõnusalt kuni 8 saunatajat ja suur aken ja uksed lasevad nii laval kui eesruumis ümbritsevat vaadet nautida. 

Rendisaun

Cupella pani osadele saunadele ka rattad alla, et saaksime üle Eesti saunaarmastajate soove rahuldada. Viska leili, kus iganes tahad (ja seadus lubab). Meie toome sauna kohale ning sina pead vaid kütmise pärast muretsema. Ideaalne lahendus neile, kel pole oma saunamaja jaoks õues ruumi. 

Meie termopuidust ehitatud saunad pakuvad õuele nii korraliku silmailu kui ka leiliõbu. Samas ei ole sauna ostmine naljaasi. Tegu on suure otsusega, mida mõjutavad mitmed erinevad tegurid. Kui soovid mõne sauna kohta täpsemat infot saada, võta meiega siin ühendust!

Lisaks saunadele leidub meie kaubavalikus veel mitmetes erinevates suurustes ja stiilides kümblustünne, kämpinguid, grillmaju, lisatarvikuid, hooldusvahendeid ja vabaajatooteid. Tutvu selektsiooniga lähemalt Cupella e-poes!