Kellele ei meeldiks soojas vees liguneda? Võib-olla leiduvad mõned hinged, kes seda tegevust ei naudi, kuid sina ei ole üks neist, muidu ei oleks sa praegu siin lehel. Tegelikult piisab kümblustünnis sulistamiseks vaid tünnist, ahjust, veest ja küttepuudest, aga meie e-poest leiad mitmeid valikuid, kuidas see kogemus nii kvaliteetsemaks kui ka lõbusamaks muuta. Tutvu nende variantidega siinsamas. ????

Filtrisüsteem

See on ideaalne lisa inimestele, kelle vee kvaliteet ei ole kiita, sest rokases vees ei ole mõnus sulistada. Kui sa tahad end kümblustünnis hügieeniliselt tunda, saab korralikust filtrisüsteemist sinu parim sõber.

LED-valgustus

Vot see vägev leiutis annab tünniskäigule hoopis uue mulje. Esiteks on kogu kogemus hoopis uhkem, teiseks võluvad värvilised tuled nii lapsi kui ka täiskasvanuid ja kolmandaks on tegu praktilise lahendusega, et kümblustünn ka pilkases pimeduses üles leida. Võime ausalt ka öelda, et iga sauna- ja kümblustünnipidu tundub poole ägedam, kui korralik LED-valgustus mängus.  

Mullisüsteem

Mullisüsteem teeb sinu kümblustünnist veel samaaegselt ka mullivanni ning laseb vees lõõgastuda nagu oleksid spaas. Mullitav vesi mõjub lihastele nagu massöör ja aitab kui võluväel pingetest vabaneda. Cupella mullisüsteem sisaldab viit düüsi ning töötab õhuga. Pea meeles, et seda saab paigaldada plastiksisuga tünnidele. Puidust sisuga tünnitajad peavad mullitamiseks mõne muu lahenduse leidma…

Tuhakühvel ja -labidas

Need ei ole niivõrd luksuslikud lisad kui praktilised abivahendid, mis igal kümblustünni omanikul käepärast peaksid olema. Kuna tünni kütmiseks kulub päris palju puid ja kogu tuhk koguneb ahju põhja, siis muudab mugava varrepikkusega komplekt selle tüütu koristuse vähemalt veidike kergemaks.  Metallist varred peavad kuumale hästi vastu ja komplekti must värv ei paista peale kasutamist nii määrdunud välja kui hõbedased kühvlid ning labidad. 

Topsihoidja

Sepistatud viiekohaline topsihoidja tagab, et nii sinu ka sinu sõprade joogid on mugavas kauguses, sest kes tahaks mõne lonksu vee (või muu joogi) pärast siis tünnist välja ronida? Ja on ammugi teada, et üks korralikult kuum kümblustünn ajab samamoodi janule nagu saunaskäik. 

PVC-kate

Kui soovid kümblustünni varem soojaks kütta või peale pausi sama kuumalt edasi nautida, siis tasub investeerida kattesse, mis kuumusel veest põgeneda ei lase. Lisaks ei lase korralik kate prahil, lehtedel ega putukatel tünni sattuda ja nii on vesi ka kauem puhas. Cupella valikust leiad taskukohaseid PVC-katted nii välisahjuga kui ka siseahjuga tünnidele, mille diameeter on kas 160, 180 või 200 cm. 

Soojustatud termokate

Eriti kvaliteetselt hoiab vett soojas aga soojustatud termokate, mis on tänu oma klapile kergesti eemaldatav. Meie valikust leiad sobiva termokatte kümblustünnidele, mille diameeter on kas 170, 200 ja 220 cm.