Haruldane, ainulaadne, ebatavaline, erakordne, ainupärane, erandlik, unikaalne, ainukordne, kordumatu, harv, eriline, harukordne, harvaesinev, rariteetne ja fenomenaalne. Nüüd said ritta sünonüümi sõnastikust enamik erilisust rõhutavad sõnad.

Tuleb välja, et kõik saunad ikkagi ei ole samasugused. Tellides meilt Puraviku või Westerni mudeli, on sul one-of-a-kind võimalus olla eriline oma sõprade seas, terves külas, linnas või isegi Eestis, aga tegelikult ka kogu Euroopas. Kuidas? Meie Puraviku ja Western´i saunade disainilahendus on registreeritud Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametis. See tähendab, et Puraviku ja Westerni

  • tootmine,
  • turule viimine,
  • müük,
  • turustamine,
  • importimine ja eksportimine

ilma meie loata on ebaseaduslik. Euroopa Liidu registreeritud disainilahendus kohaldub kogu Euroopas.

Tore küll, aga mis see Puravik on?

Puravik on ovaalse kujuga kompaktne saun, millel on kumerad seinad ja lagi. Lisaks erilisele välimusele juhivad kumerad seinad kuumust ruumis ühtlaselt, mis muudab leili võtmise veel nauditavamaks. Puravike valik on lai: väike, keskmine, suur või terrassiga. Saunades on soovi korral olemas leili-, dušši- ja riietumisruum. Enda lemmiku leiad siit.

Ja Western?

SAUN RATASTEL! Tead ju küll neid filme Metsikust Läänest, kus ilma vingete hobukaarikuteta ei tehtud ühtegi stseeni? Täpselt selline on ka meie Western´i saun, millest õhkub vesternile omast seikluslikkust. Ratastel saun, ümara katusega, väikse terrassiga ja riietus- ja leiliruumiga. Selles saunas olles tekib tõeline Metsiku Lääne elu kujutava seiklusfilmi tunne.

Miks valida saunamõnude nautimiseks just Puravik või Western?

Maailmas on juba liiga palju igava disainiga kandilisi ja nelinurkseid saunasid. Puravikku ja Western´i eelistavad need, kes oskavad hinnata eristuvaid lahendusi, tootearendusliku värskust ja ainulaadsust, aga ka mugavust. Sa ei pea enam ehitama tervet maja või hoonet selleks, et saunas käia. Meie saunade kompaktne disain sobib nii aeda, terrassile ja suvekodusse.