Kirjutasime oma fantaasia (ja kogemuste) põhjal väikese loo, kuidas üks tiigiäärne pere meie toodetega koduse oaasi lõi:

Meie peres on suured saunaarmastajad. Väiksena sai vanematekodus mitu korda nädalas saunalaval higistamas käidud ja talvel ka lumehange hüpata. See on see maakodu võlu, mitte, et linnas oleks lumehange hüppamine keelatud. Kui on soovi, anna minna! Hiljem tekkis meil suur armastus ka kümblustünni vastu. Talvel võib lausa maagiliseks pidada hetke, millal lumi vaikselt tünni langeb ja kuumas aurus ära sulab. Need hetked inspireerisid ka enda kodu otsingul.  

Nõnda oma kodukohta valides otsisime veekoguga maalappi, kus suvel soojas vees ja talvel jääaugus sulistada. Peale sobiva lapi leidmist saime kodu ehitamisega alustada. Nii said meile tuttavaks ka teiste pesapunujate poolt kogetud valud, aga ka ilud. Kui mõne projektiga läheb kuu asemel hoopis viis ja eelarve millegipärast järjest suureneb… Üle kivide ja covidi sai aga kodu lõpuks sissekolimiseks valmis. Aga mida uues kodus ei olnud? Ei sauna ega kümblustünni. Seda aga põhjusega, sest otsustasime minna kergema ja võib-olla ka ilusama vastupanu teed ning võtta tiigi äärde sobiva sauna ja kümblustünni Cupellast. 

Ovaalsaun Lux Puravik 

Selle sobiva sauna valik oli keeruline, sest valida võis viie erineva tüübi ning miljoni erineva mudeli vahel. Ometi võlus meid lõpuks Lux Puraviku uhke suurus ja omapärane ümar disain, mida igalt õuelt ei leia. Ettevõte kinnitas ka ise, et tegu on nende ühe populaarsema saunaga, mis luksusauto kombel just end valima õrritab. Nii kaunistabki meie tiiki üks suur pontsakas puravikukujuline saun, kus ilma kedagi tuppa kutsumata saab korraliku saunapeo pidada, sest leili saab võtta korraga kuni kaheksa inimest. 

Kümblustünn Delux 220

Peale uhke saunamaja valimist ei sobinud sinna kõrvale enam iga suvaline kümblustünn. Sellepärast pöördusime taas Cupella poole ja valisime ilma suurema kõhkluseta üheksa variandi seast välja selle kõige uhkema – Delux 220. Võtsime ka luksuslikult halli plastiksisu ning muidugi ei saanud me ilma LED-valgustuse ja mullisüsteemita. Peale kümblustünni saigi meie tiigiäärne oaas valmis!

Kodune spaa

Kui peale kodu valmimist soovisid vaid mõned uudishimulikud sugulased ja sõbrad meie uut elamist piiluma tulla, siis peale sauna ja kümblustünni soetamist kutsub nüüd rohkelt tuttavaid end külla saunatama ja kümblustünni nautima. Oleme küla kuumim “turismipunkt”, aga seda ka põhjusega. Saun ja tünn koos annavad tõesti ühe spaa väärilise kogemuse, eriti kui saad pärast veel tiiki ka hüpata!

Võta sinagi endale mõnus Ovaalsaun “Lux Puravik” (3 ruumiga) ja Kümblustünn Delux 220 (plastiksisuga).